Rullmassaaž

Mis on rullmassaaž? See on lihtne ja meeldiv viis vabaneda apelsinikoorenahast, tugevdada tervist ja saleneda! Rullmasaaži masina puidust rullikud keerlevad ja rulluvad vastu soovitud piirkondi ning stimuleerivad sellega lihaseid, nahka, vereringet ja aitavad kaasa lümfivedeliku liikumisele. Massaažiaparaati saab kasutada kogu kehal ning kasutaja ise saab valida surve tugevust.

Massaaži käigus kiireneb lümfiringe kümnekordselt. Massaaž mõjutab efektiivselt kogu lümfisüsteemi, parandab naha elastsust ja ainevahetust, ning vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset. Masina sisse on peidetud infrapuna kiirgus, mis  laiendab veresooni ja aitab kehast eemaldada sinna ladestunud mürkained tungides naha sügavamatesse kihtidesse. Infrapuna aitab soojendada lihast ja muudab selle elastsemaks, muutes sellega protseduuri efektiivsemaks. Kollageenilamp noorendab nahka ning valgusteraapia tõstab keha vastupanuvõimet.

Soovitame enne protseduuri algust juua piisavalt vett, mis muudab protseduuri efektiivsemaks (veeaparaat ka kohapeal olemas).

Lümfist ja lümfimassaaži mõjust lähemalt:

Lümf – inimese lümfisüsteemis tsirkuleerib selge vedelik, mis ei sisalda punaseid vereliblesid ega trombotsüüte, kuid kus on palju lümfotsüüte. Inimkeha sisaldab 1-2 liitrit lümfi. Lümf moodustub vedelikest, mis vereplasmaga pidevalt voolavad kudedesse ja nendest – lümfi kapillaaridesse. Lümf on vere ja koerakkude sidekude, mis puhastab iga rakku. Lümfisõlmed erinevates kehapiirkondades (kaenlaalused, kael, kubemepiirkond), filteerivad ja takistavad mikroobe ja muid kahjulikke ühendeid jõudmaks oluliste koharakkudeni. Lümfisüsteemi äravool – see on pigem meditsiiniline kui kosmeetiline protseduur. Lihtsalt seetõttu, et lümf mõjutab kõiki keha protsesse.

Lümfivool- Massaaži ajal kiirendatakse lümfivoolu ligikaudu 10 korda, see mõjutab kogu lümfisüsteemi, parandab toonust ja vasomotoorseid funktsioone, vähendab lümfisüsteemi haigusi ja paistetust ning parandab ainevahetust. Üks rullmassaaži aparaadi protseduur on võrreldav kolme käsimassaažiga.

Mida lümfivool teeb?
Naised ütlevad, et lümfivool on enamasti kasulik kaalu langetamiseks, kuid tegelikult kõige tähtsam on see, et see protseduur puhastab kogu keha. See on aluseks kaalukaotusele. Tselluliidi programmid algavad tavaliselt lümfisüsteemi äravoolust. Pärast esimest korda täheldatakse, et keha muutub lõdvestunumaks. Hilisem efekt – rahulikum reaktsioon pingelisele olukorrale, tunne, et oled lõõgastunud, isegi keha liikumine muutub täpsemaks. Naiste puhul võib nõrgeneda või kaduda menstruatsioonivalu. Kuiv nahk hakkab välja nägema tervislikum ja säravam. Naised, kellel on pirnikujuline figuur, peaksid lümfisüsteemi eriti tundma: kui selle kehatüübi inimestel on raske kaalust alla võtta, siis võib üks võimalik põhjus olla ebanormaalne lümfivool. Rullmassaaži aparaadi kasutamisel muutub keha ilusamaks, kuna rasvavoldid kaovad ja kogu keha muutub ühtlasemaks.
Tselluliit hakkab surema keskmiselt pärast 6-10 kogu keha lümfisüsteemi protseduuri. Mõnikord juhtub, et pärast esimest kasutuskorda muutub rasvkude esialgu silmatorkavamaks, kuna vedeliku kogunemine hakkab koest kaduma. Sellepärast ka soovitame parima tulemuse saavutamiseks teha läbi 10-korraline kuur.

Kokkuvõtlikult, mida see aparaat sinuga teeb:21017780_10210022678819578_335991559_o (2)

 1. trimmib nahka ja muudab selle siledamaks
 2. kiirendab ainevahetust ja alandab kehakaalu
 3. väljutab mürkaineid ja kiirendab verevarustust
 4. stimuleerib lümfide tööd ja mõjub tervendavalt
 5. annab hea ensetunde ja aitab sul lõõgastuda

 

Tule juba täna Ruthi salongi rullmassaži proovima!                                          Lihtsalt broneeri aeg, pane selga mugavad (sportlikud) riided ja lõõgastu samal  ajal kui massaažiaparaat teeb kogu töö sinu eest ära.

Vastunäidustused masina kasutamiseks:

 • Äge trauma (luumurd, põrutus, rebend)
 • Suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas
 • Südamepuudulikkus ja/või ebastabiilne vererõhk
 • Veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas
 • Äge põletik, naha-, sugu- ja/või nakkushaigus
 • Äge närvikahjustus
 • Värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
 • Kasvajad/kasvajakahtlus
 • Kilpnäärmehaigused
 • Äge neeru- ja/või maksapuudulikkus
 • Raseduse katkemise oht