Tselluliidivastane massaaž meega

Tselluliidivastane massaaž meega on tõhus hooldus kogu kehale, mille käigus organismi puhastumisega kaasnev värske enesetunne püsib veel pikka aega. Protseduur algab apelsini- ja kaneeliõli massaažiga, mis ergutab vereringet. Järgneb meemassaaž, seejärel kaneeli- ja kohviekstraktidega antitselluliidikreem. Ruthi tselluliidivastane massaaž annab juba esimesel kasutuskorral nähtavaid tulemusi, nahk on pringim ja siledam. Kõige efektiivsem on protseduuri korrata kümnel korral üle päeva, nii muutub mõju sinu kehale eriti intensiivseks.

Ruthi tselluliidivastane massaaž meega elavdab vere- ja lümfiringlust, ergutades jääkainete väljutamist, ja parandab ainevahetust kudedes; parandab naha toitumist ja hapnikuvarustumst, uuendab kiiremini rakke ja aeglustab vananemist; muudab reie- ja tuharalihased pringimaks; soodustab rasvakobarate lagunemist; kiirendab kudedest vedeliku eemaldumist; tugevdab kapillaare ja naha kvaliteeti; parandab hormonaalset tasakaalu, vähendab stressi ja ärevust.

Kui tellid Ruthi massaažisalongist kaheksa tunniajalist (60 min.) tselluliidivastast massaaži meega, saad üheksanda ja kümnenda korra tasuta.