Mesoporatsioon

Uus ja mõjus protseduur endast lugupidavale naisele.

Kes siis naistest ei tea, et vanusega ainevahetus aeglustub, halveneb kudede verevarustus ja toitumine ja nahk tunneb vitamiinide, mikroelementide, aminohapete ja teiste kasulike ainete puudust. Väga popp on mesoporatsiooni protseduur, mille eesmärgiks on täita nahk talle puudu olevate komponentidega. Nüüd saab seda kõike ka Ruhti hoolitseva käe all ja uue tehnoloogiaga.

Elektroporatsiooni tehnoloogia on ohutu ja efektiivne teraapia, mis on klassikalise mesoteraapia alternatiiviks nõelu kasutamata. Nahale elektriimpulsi andmise ajal häiritakse ajutiselt rakkudevahelisi elektrilisi seoseid ja nahale kantud preparaadid (mis valitakse vastavalt naha vajadustele) ja raviained imenduvad sügavale naha kihtidesse. Mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Ravimi imendumine toimub järk-järgult s.t me loome naha sisse nn preparaadi „varu“, millega pikendame tema toimeaega. Sellisel moel tungivad nahka hüaluroonhappe, vitamiinide, antioksüdantide ja teiste ainete molekulid. Kasulikud ained ületavad nahabarjääri ja tungivad otse rakkudesse. Tänu sellisele tehnoloogiale saavutatakse topelt mõjuefekt- väheneb tselluliit ja paraneb naha elastsus. Seega aitab mesoporatsiooni tehnoloogia saavutada nõelte abita, valuta ja kõrvaltoimeteta samasuguseid efektiivseid tulemusi nagu traditsioonilise mesoteraapia puhul!

Tulemused: Juba peale ühte nahka seestpoolt toitvat nõelavaba mesoteraapia protseduuri omandab nahk terve jume, näeb välja värskena nagu peale head puhkust!

Mesoteraapiaseansside sagedus
Kaalu alandamiseks ja tselluliidist vabanemiseks tuleks läbida aktiivne kuur (10 korda), see võiks toimuda sagedusega kolm korda nädalas, vajadusel jätkatakse ravi 1-2 korda nädalas.

Vastunäidustused – üldised:

ägedad põletikud, palavik
pahaloomulised protsessid
diabeet, kui on häiritud perifeerne vereringe
antikoagulantravi
rasked südame- ja neeruhaigused
rasedus