Klientide tagasiside

Massaažisalong
Eda Veskimägi

Põhipõhjus on ikka massööris – Ruth on väga hea inimene, temast kiirgab positiivsust, tal on ennastsalgav energia, tal on imelised käed. Tema salongis tunned ennast alati väga oodatuna. Kliendi jaoks on loodud väga hubased tingimused ka järellõõgastumiseks. Lisaväärtust lisab alati truult ootav salongi assistent sõberkoer Jasper.


Kristiina

Tahan jagada, et nii mõnus oli koju jalutada, mind ikka peavalud viimasel ajal kimbutavad, ja tõesti pilt oli kuidagi selge ja pea kerge. Sama täna hommikul ka. Nii et täitsa tahaks veel edaspidi seda sinu juures proovida!


Angelika Annus

Avastasin Ruthi salongi tänu ürdimassaaži sooduskampaaniale. Kohe esimesel seansil sain abi pinges olnud kaela- ja õlavöötmele. Ruthil on väga head käed. Meil on kujunenud tore esmaspäevane rutiin – uut töönädalat on hea alustada teadmisega, et peale tööd ootab ees mõnus lõõgastus Ruthi juures ja ülejäänud töönädal möödub linnutiivul:)
Kindlasti soovitan kõigile, ka neile, kel otsesed vaevused puuduvad!


Tiia Paist
Muusik ja õhtujuht

Leidsin Ruthi Salongi sotsiaalmeedias jagatud kampaania kaudu. Otsus teenust kasutada tuli hetkega ja üsna lühikese etteteatamisajaga olingi kohal. Algul paar klassikalist massaaži ja seejärel juba kuurina võetud tselluliidi vastane massaaž meega. Tulemus on tänu professionaalsele teenindusele ja naturaalsetele toodetele väga hea. Ja kindlasti võtan Ruthi Salongist veel mitmeid protseduure, mis minu enesetunnet oluliselt parandavad. Hea on võtta aeg maha ja veeta mõnel päeval tunnike selles meeldiva interjööriga paigas.


Floris Alexander
Lawyer

Thanks to a recommendation by a friend, I found Ruth. I’ve been to many salon’s around the world and I must say that Ruth has a special place in my top 3. Specifically reflexology and the pressure point techniques are not easy to master, but Ruth does. Although I go on a weekly basis to Ruth for a combination of stress relief and relaxation, I think other requests will have a similar effect as what I experience. There is just one conclusion; go for it, you just have to try this out.


John Long
Manager

I work on business in Tallinn and I finally found a masseuse who meet the biggest criteria. I try more kinds of massages and I can only recommend her services. I congratulate her.


Mari Kuusik

Ruthi teostatud massaaž on alati olnud äärmiselt lõõgastav. Tegemist on tõelise oma ala asjatundjaga ning alati saab temalt abi turja- ja seljavalude korral. Soovitan kõigile!


Karin Polli

Olen proovinud Ruthi salongis erinevaid üksikuid massaaže (klassikaline, ürdi) ning teinud meemassaažikuuri ning kõigega väga rahule jäänud! Lisaks osavusele ja hubasusele meeldib mulle veel see, et Ruth lobiseb kui näeb, et klient tahab lobiseda. Kui aga on näha, et mõnikord on soov lihtsalt vaikides tukkuda, siis nii ongi.


Anneliis Kits
Muusik

Ruthi käsi ja hinge võib lõpuni usaldada. Tema seest välja kiirgav soojus ja siirus on mind mitmete aastate jooksul tema juurde ikka ja jälle tagasi toonud ning seesama siirus ja soojus väljendub igakülgselt ka tema tehnikas. On äärmiselt tänuväärne, et saame oma kehad ja energiad tema kätesse usaldada ning olla alati kindlad, et meie heaolu eest kannab hoolt keegi, kes teeb seda kogu südamega. Tunnen, et tulen iga protseduuriga uuesti enda juurde tagasi ning olen palju lihtsamini kohal oma kehas.

Hiina peamassaaž oli minu jaoks võibolla siiani kõikidest sinu juures proovitud massaživormidest kõige huvitavam. Tundsin nii protsessi käigus kui ka selle järel, et kogu keha reageeris tugevalt ning punktide stimuleerimine kehas pani energia hoopis teistmoodi tööle. Kaela ja kõrva ja oimu piirkonnad olid kõige valulikumad ning ilmselt vajasid ja ka vajavad edaspidi kõige rohkem tööd. Kuna polnud varasemalt punktmassaažiga kokku puutunud, ei osanud midagi ka otseselt oodata. See tekitas veel rohkem mõnusa üllatusliku olemise. Mulle meeldis, ja mind ilmselt kõgie rohkem just üllatas selle massaaži juures fakt, et see hõlmas ka erinevaid punkte näos. Hästi huvitav kogemus. Kindlasti tahaksin seda uuesti kogeda.

Tahad ka enda muljeid jagada? Kirjuta Ruthile ruthruthisalong.ee ja me lisame siia ka sinu arvamuse.